Religion.in.ua > Україна > Група нападників з УПГКЦ на дві години захопила редакцію львівської газети "Експрес"

Група нападників з УПГКЦ на дві години захопила редакцію львівської газети "Експрес"


18 06 2012
Понад три десятки членів незареєстрованої в Україні Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (інші назви -- "підгорецькі отці", "догналіти", "група Догнала", Візантійський католицький патріархат тощо) із незрозумілими вимогами захопили декілька приміщень редакції львівської газети "Експрес" і утримували їх впродовж більш як двох годин, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Католицький оглядач.

Група нападників з УПГКЦ на дві години захопила редакцію львівської газети "Експрес"Понад три десятки членів незареєстрованої в Україні Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (інші назви -- "підгорецькі отці", "догналіти", "група Догнала", Візантійський католицький патріархат тощо) із незрозумілими вимогами захопили декілька приміщень редакції львівської газети "Експрес" і утримували їх впродовж більш як двох годин, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Католицький оглядач.

Екзальтовані люди поводили себе вкрай агресивно і неадекватно, повідомили в редакції газети. На вимогу охорони звільнити приміщення редакції і розблокувати роботу журналістів не реагували. 

Щоб нейтралізувати конфлікт, журналісти викликали міліцію. Відразу після цього нападники швидко залишили редакцію. Зараз на місці події працюють слідчі міліції. Вони здійснюють документальне оформлення свідчень журналістів, встановлюють за фотографіями учасників захоплення редакції.

Юристи газети "Експрес" у ці хвилини готують офіційне звернення на адресу міністра внутрішніх справ з вимогою належно відреагувати на безпрецедентний факт втручання у діяльність газети та вжити упереджувальних заходів, що унеможливлять схожі ситуації у майбутньому.

Залишаючи редакцію, представники УПГКЦ погрожували, що знову захоплять редакцію -- "але вже з підмогою".

Очевидно, що "догналіти" не задоволені тим, як газета висвітлює діяльність цієї конфесії.


Повернутися назад