Religion.in.ua > Україна > Святого князя Володимира призначено небесним покровителем Збройних сил України

Святого князя Володимира призначено небесним покровителем Збройних сил України


3 08 2012
28 липня у Києво-Печерській лаврі був звершений чин проголошення святого рівноапостольного князя Володимира небесним покровителем Збройних сил України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Святого князя Володимира призначено небесним покровителем Збройних сил України28 липня у Києво-Печерській лаврі був звершений чин проголошення святого рівноапостольного князя Володимира небесним покровителем Збройних сил України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Подія відбулася відповідно до звернення віруючих військовослужбовців та особисто начальника Генерального штабу Збройних сил України від 08.11.2011 року № 300/1/с/3062 з проханням щодо проголошення небесного покровителя ЗСУ.

Спеціально до цієї події, за благословенням Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира, в іконописній майстерні лаври була написана велика ікона святого рівноапостольного князя Володимира, яка була по закінченню літургії освячена митрополитом.

В урочистостях взяли участь перший заступник міністра оборони України О. М. Олійник, заступник директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України О. С. Смірнов, представники Генерального штабу ЗСУ, віруючі військовослужбовці.

У подальшому (у вересні – грудні 2012 року) планується, за  погодженням з Міністерством оборони України, проведення Всеукраїнського військово-християнського хресного ходу з іконою та мощами святого рівноапостольного князя Володимира з відвіданням  військових гарнізонів та військових частин України.


Повернутися назад