Religion.in.ua > Україна > Волинські стародруки покажуть донеччанам на виставці в художньому музеї

Волинські стародруки покажуть донеччанам на виставці в художньому музеї


12 09 2012
13 вересня 2012 р. в Донецькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки «Біблія в європейській культурній традиції XVI – XIX століть», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рrostir.museum.
Волинські стародруки покажуть донеччанам на виставці в художньому музеї13 вересня 2012 р. в Донецькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки «Біблія в європейській культурній традиції XVI – XIX століть», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рrostir.museum.

На виставці представлена колекція стародруків із фондів Музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острог Рівненскої області та західноєвропейські та українські гравюри із зібрання Донецького обласного художнього музею.

На відкритті відбудеться презентація буклету виставки, підготовленого співробітниками Святогірського історико-культурного заповідника.

Будуть присутні директор історико-культурного заповідника м. Острог Сергій Кібкало, та завідувач Музею книги та книгодрукування м. Острога Світлана Позіховська.

Повернутися назад