Religion.in.ua > Україна > "Руський клуб" Києва організовує майстер-клас з ворожіння

"Руський клуб" Києва організовує майстер-клас з ворожіння


6 12 2012
7 грудня, на православне свято мучениці Катерини, в центрі Києва Ліля Мусіхіна, етнограф, фолькторист, авторка книги “Магія українців вустами очевидця”, проведе майстер-клас з ворожіння, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

"Руський клуб" Києва організовує майстер-клас з ворожіння7 грудня, на православне свято мучениці Катерини, в центрі Києва Ліля Мусіхіна, етнограф, фолькторист, авторка книги “Магія українців вустами очевидця”, проведе майстер-клас з ворожіння, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Тернополянка Лілія Мусіхіна вже понад 10 років, мандруючи селами України, вивчає народні вірування та обряди. Для тих, "хто хоче поворожити по-справжньому", вона збирається на майстер-класі розказать "про обереги для всієї родини, про магічне використання ляльки-мотанки, їхні типи та первісне призначення, про таємний світ духовної народної культури, про магічні дії та рослини". Іншими словами – "влаштує цікаву екскурсію світами української магії та розповість про особливості ворожіння на Катерини".

Ворожіння та "закликання долі" відбудеться 7 грудня о 19:00 у Руському клубі “Культ Ра” (вул. Володимирська, 4). 


Повернутися назад