Religion.in.ua > Україна > Ліквідоване в УПЦ КП братство відкрило свій сайт

Ліквідоване в УПЦ КП братство відкрило свій сайт


21 02 2013
Розпочав роботу сайт самбірського Православного братства свт. Павла Конюшкевича за назвою Φιλαδέλφεια. Назва перекладається, як «братня любов», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рomisna і Православний Оглядач.

Ліквідоване в УПЦ КП братство відкрило свій сайтРозпочав роботу сайт самбірського Православного братства свт. Павла Конюшкевича за назвою Φιλαδέλφεια. Назва перекладається, як «братня любов», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рomisna і Православний Оглядач.

Згадане братство у Самборі було ліквідоване Священним Синодом УПЦ Київського Патріархату 22 січня 2013 року. Зроблено це було, як зазначається в ухвалі Синоду «для впорядкування церковного життя».

«Ліквідувати шляхом реорганізації «Ставропігійне місійне братство святителя Павла Конюшкевича» в м. Самборі, приєднавши його до парафії Успіння Пресвятої Богородиці, - йдеться у рішення Синоду. - Протоієрей Олександр Швець залишається настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Самборі у складі Дрогобицької єпархії УПЦ Київського Патріархату, про що преосвященний Михаїл, єпископ Дрогобицький і Самбірський, має видати указ».

Таке рішення Синоду було негативно сприйнято частиною духовенства та вірних парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Самборі.


Повернутися назад