Religion.in.ua > Україна > Мусульмани Києва провели тренінг «Вирішення сімейних розбіжностей»

Мусульмани Києва провели тренінг «Вирішення сімейних розбіжностей»


4 03 2013
16 лютого в Ісламському культурному центрі м. Києва відбувся семінар для мусульманських пар під назвою «Два серця, що прагнуть до Раю». Подія викликала непідробний інтерес у київських мусульман, про що свідчив переповнений конференц-зал в приміщенні Центру, що вмістив понад 100 осіб
Мусульмани Києва провели тренінг «Вирішення сімейних розбіжностей»16 лютого в Ісламському культурному центрі м. Києва відбувся семінар для мусульманських пар під назвою «Два серця, що прагнуть до Раю». Подія викликала непідробний інтерес у київських мусульман, про що свідчив переповнений конференц-зал в приміщенні Центру, що вмістив понад 100 осіб, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

Проведенню заходу сприяли громадська організація «Ан-Нур» і жіноча організація «Мар’ям», що входять до складу ВАГО «Альраід». Програма семінару складалася з двох лекцій та тематичного тренінгу «Вирішення сімейних розбіжностей».

Першим перед присутніми виступив імам Київського ісламського культурного центру Ісмаїл Кади з лекцією «Як зберегти ісламські цінності в родині».

«Ми повинні пам'ятати, - закликав імам, - що Іслам - це не просто релігія, а спосіб життя. Але що означає сім'я, що обрала Іслам як спосіб життя? Для таких сімей любов до Аллага і Його посланця і довольність Всевишнього - основні сімейні цінності. Але для збереження цих цінностей подружжю необхідно докладати максимальних зусиль і слідувати повчанням Пророка Мухаммада, мир йому і благословення, велінням Всевишнього, і привчати до цього дітей».

Другу лекцію «Сім'я Пророка як найкращий приклад взаємин» провів імам соборної мечеті м. Луганськ Мухаммад Аль-устаз. Він акцентував увагу сімейних пар на важливості побудови відносин всередині родини на прикладі родини Посланника Аллага.

У заключній частині семінару шейх Мухаммад Аль-устаз провів тренінг, в ході якого учасникам було запропоновано знайти вихід з ситуації, яка імовірно склалася в родині. Після цього лектор розповів, що все це - випадки з життя ісламських вчених, правителів, сподвижників і пророка Мухаммада, і показав, як, завдяки довірі між подружжям, мудрості, міцної віри, були вирішені подібні негаразди.

Приділяючи увагу питанням мусульманської сім'ї і вихованню дітей, жіноча організація «Мар’ям» в найближчому майбутньому планує проведення низки сімейних заходів із залученням як українських, так і зарубіжних фахівців.

Повернутися назад