Religion.in.ua > Україна > Апостольський нунцій в Україні Томас Е.Ґалліксон запрошує на зустріч «Ватикан зсередини»

Апостольський нунцій в Україні Томас Е.Ґалліксон запрошує на зустріч «Ватикан зсередини»


12 04 2013
13 квітня в Інституті релігійних наук (Київ) відбудеться зустріч з Апостольським нунцієм в Україні Томасом Е.Ґалліксоном на тему «Ватикан зсередини», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на it.dominic.ua.
13 квітня в Інституті релігійних наук (Київ) відбудеться зустріч з Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Томасом Е.Ґалліксоном на тему «Ватикан зсередини», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на it.dominic.ua.

Також на зустрічі буде представлено нову книгу видавництва «Кайрос» о.Яцека Салія ОР «Для чого Церкві потрібен Папа?», передмову до якої написав Томас Е.Ґалліксон.

«Різні опитування показують, що сьогодні пересічний католик здається менш переконаним у важливості чесноти вірності до Церкви. Сподіваюсь, що ці роздуми отця Яцека заохотять читачів до нового завдання у цьому Році Віри ідентифікувати себе з Христом та Церквою», – звернувся до читачів у передмові нунцій.

Початок о 18:00. Вхід вільний. Адреса: вул.Якіра, 13 (ст.м. «Лук’янівська»), кав’ярня Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві (2 поверх). Контактна особа: 063 610 15 87 (Ольга)

Повернутися назад