Religion.in.ua > Україна > В Чернівцях з нагоди 1025-ліття хрещення Київської Русі відбудеться міжконфесійний концерт

В Чернівцях з нагоди 1025-ліття хрещення Київської Русі відбудеться міжконфесійний концерт


18 07 2013

28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, у місті Чернівці відбудуться державно-церковні заходи, присвячені 1025-літтю хрещення Київської Русі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Оrthodox-cv.

В Чернівцях з нагоди 1025-ліття хрещення Київської Русі відбудеться міжконфесійний концерт28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, у місті Чернівці відбудуться державно-церковні заходи, присвячені 1025-літтю хрещення Київської Русі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Оrthodox-cv.

О 13.00 у Літньому театрі в парку імені Т. Г. Шевченка розпочнеться міжконфесійний концерт. Зокрема, Чернівецьку єпархію УПЦ Київського Патріархату представлятиме архієрейський хор імені митрополита Євгена Гакмана (регент Любомира Мазурик) та хор священнослужителів єпархії.

1 вересня, біля пам'ятнику апостолу Андрію Первозваному у центральному парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, де вперше в Чернівцях була відслужена літургія українською мовою, відбудеться архієрейська літургія УПЦ КП, присвячена 1025-літтю хрещення Київської Русі.


Повернутися назад