Religion.in.ua > Україна > Єпископи та духовенство українських Церков зберуться на міжконфесійний молебень

Єпископи та духовенство українських Церков зберуться на міжконфесійний молебень


24 01 2014
26 січня в рамках Тижня молитви за єдність християн відбудеться міжконфесійний молебень у храмі Святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви. Вірменський архиєпископ звернеться до присутніх зі словом-проповіддю «Чи ж Христос поділився?», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Еcumenism.com.ua.

Єпископи та духовенство українських Церков зберуться на міжконфесійний молебеньУ неділю, 26 січня, в рамках Тижня молитви за єдність християн відбудеться міжконфесійний молебень у храмі Святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви. Вірменський архиєпископ звернеться до присутніх зі словом-проповіддю «Чи ж Христос поділився?», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Еcumenism.com.ua.

Під час молебню спільно молитимуться глава УГКЦ архиєпископ Святослав (Шевчук), апостольській Нунцій в Україні архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, єпископ Станіслав Широкорадюк Києво-Житомирської дієцезії РКЦ, єпископи та духовенство православних та протестантських Церков.

Очікується що під час молитви зі словом-проповіддю на тему «Чи ж Христос поділився?» (1 Кор. 1:1-17) до усіх присутніх звернеться глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви архиєпископ Григоріс Буніатян.

Молебень відбудеться о 18.00 за адресою: м. Київ, Вознесенський узвіз, 7 (біля Львівської площі).


Повернутися назад