Religion.in.ua > Україна > За участю глав Церков та голів християнських організацій відбудеться круглий стіл «Роль Церкви та професійних християнських організацій у часи Майдану»

За участю глав Церков та голів християнських організацій відбудеться круглий стіл «Роль Церкви та професійних християнських організацій у часи Майдану»


30 01 2014
Альянс професійних християнських організацій України запрошує на круглий стіл «Роль Церкви та професійних християнських організацій у часи Майдану», що відбудеться у Києві 31 січня за участю глав Церков та голів професійних християнських організацій, повідомляє портал "Релігія в Україні" з посиланням на Аcp.

За участю глав Церков та голів християнських організацій відбудеться круглий стіл «Роль Церкви та професійних християнських організацій у часи Майдану»Альянс професійних християнських організацій України запрошує на круглий стіл «Роль Церкви та професійних християнських організацій у часи Майдану», що відбудеться у Києві 31 січня за участю глав Церков та голів професійних християнських організацій, повідомляє портал "Релігія в Україні" з посиланням на Аcp.

"Сьогодні в Україні відбуваються непересічні події. Події, які сколихують все українське суспільство та мають резонанс у всьому світі, -- говориться у повідомленні організаторів. -- Громадяни України вийшли на майдани своїх міст, щоб виразити свою громадянську позицію щодо майбутнього нашої держави. Яка має бути позиція Церкви та християнських організацій на ці події? Можна сьогодні почути, що Церква має залишитися осторонь та просто молитися. Інші твердять, що духовенство та релігійні організації мають бути з народом на Майдані".

Альянс професійних християнських організацій хоче консолідувати наявні думки щодо зазначеної теми.


Завданням круглого столу буде забезпечення можливості для озвучення представниками різних Церков і організацій своїх позицій та знаходження спільного позиціювання у ці складні для України часи, з виробленням відповідної резолюції.


Круглий стіл відбудеться 31 січня 2014 року о 11.00. Контакти на ел.адресу: serg.gula@clau.org.uaПовернутися назад