Religion.in.ua > Україна > Держсекретар США відзначив миротворчу роль українських Церков під час подій на Майдані Незалежності

Держсекретар США відзначив миротворчу роль українських Церков під час подій на Майдані Незалежності


5 03 2014
Державний секретар США Джон Керрі 4 березня, перебуваючи з офіційним візитом у Києві, зустрівся з представниками Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, під час якої відзначив величезну миротворчу роль українського релігійного середовища під час подій на Майдані Незалежності, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Gazeta.ua.
Держсекретар США відзначив миротворчу роль українських Церков під час подій на Майдані НезалежностіДержавний секретар США Джон Керрі 4 березня, перебуваючи з офіційним візитом у Києві, зустрівся з представниками Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, під час якої відзначив величезну миротворчу роль українського релігійного середовища під час подій на Майдані Незалежності, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Gazeta.ua.

Зустріч Держсекретаря з релігійними діячами відбулася на вулиці Інститутській, куди вони прибули, щоб разом покласти квіти та вшанувати пам'ять загиблих.

Також Джон Керрі разом із представниками українських Церков пройшовся іншими барикадами Майдану. На барикадах було багато простих людей, з якими високопосадовець США безпосередньо поспілкувався. Люди мали можливість висловити йому свою точку зору щодо подій в Україні в останні три місяці, а особливо 18-20 лютого, коли загинуло майже сто протестантів.

Глава Української Греко-Католицької Церкви блаженніший Святослав (Шевчук) подякував Джону Керрі за приїзд в Україну і попросив про міжнародну підтримку для українського народу та української влади. У спілкуванні з Держсекретарем Предстоятель УГКЦ відзначив, що факт його присутності зараз у Києві, а особливо на Майдані, є дуже важливим для українців.

На зустрічі з Держсекретарем були представники єврейської, мусульманської спільнот і християнських Церков України. Глава УГКЦ попросив американського високопосадовця зауважити, що в Україні немає міжконфесійного чи міжетнічного протистояння. Джон Керрі відповів: «Так, я бачу це».

Джон Керрі також відзначив величезну миротворчу роль Церков в Україні. «Сказав, що у складний період, який переживала Україна останнім часом, Церкви України показали себе дуже важливими і діяльними у справах забезпечення миру та злагоди в Україні між різними Церквами, різними частинами України та різними народами, які населяють нашу країну», – розповів глава УГКЦ.

Повернутися назад