Religion.in.ua > Україна > Київський університет і Молодіжна асоціація релігієзнавців проведуть семінар «Молодь і релігії»

Київський університет і Молодіжна асоціація релігієзнавців проведуть семінар «Молодь і релігії»


18 04 2014
23 квітня 2014 року в Києві відбудеться науковий семінар «Молодь і релігії» (до 10-річчя Молодіжної асоціації релігієзнавців). Подію організовують Київський національний університет імені Тараса Шевченка та українська громадська організація «Молодіжна асоціація релігієзнавців», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".
Київський університет і Молодіжна асоціація релігієзнавців проведуть семінар «Молодь і релігії»23 квітня 2014 року в Києві відбудеться науковий семінар «Молодь і релігії» (до 10-річчя Молодіжної асоціації релігієзнавців). Подію організовують Київський національний університет імені Тараса Шевченка та українська громадська організація «Молодіжна асоціація релігієзнавців», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".


Мета семінару -- налагодити контакти та поглибити існуючі зв’язки між релігієзнавцями різних інституцій м. Києва, через обговорення «молодіжного аспекту» релігієзнавства.

Передбачається обговорення наступних тем:


сучасна релігійність молоді;
молодіжні обряди та ритуали у релігійних традиціях світу;
релігійна освіта та просвіта молоді;
молодь і сучасне релігієзнавство.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та науковці, які працюють у сфері релігієзнавства, культурології та соціології.

Для участі у семінарі необхідно відправити анкету учасника електронною поштою на адресу ira.fenno@gmail.com з зазначенням теми листа «молодь і релігія».

Фото Facebook


Повернутися назад