Religion.in.ua > Україна > Глава УГКЦ до православних росіян: «Ми не ваші вороги, ми вам – брати у Христі»

Глава УГКЦ до православних росіян: «Ми не ваші вороги, ми вам – брати у Христі»


23 06 2014
Глава УГКЦ Верховний архієпископ Києво-Галицький Святослав звернувся до православних росіян. Закликаючи до примирення, він висловив своє прагнення того, щоб Москва визнала гідність українського народу і була відкритою до щирого діалогу, заснованого на істині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Глава УГКЦ до православних росіян: «Ми не ваші вороги, ми вам – брати у Христі»Глава УГКЦ Верховний архієпископ Києво-Галицький Святослав звернувся до православних росіян. Закликаючи до примирення, він висловив своє прагнення того, щоб Москва визнала гідність українського народу і була відкритою до щирого діалогу, заснованого на істині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Не вірте пропаганді! Ми не ваші вороги, ми вам брати у Христі! Ми прагнемо бути добрими сусідами, мати дружні відносини і тісну співпрацю з вами», -- такими словами глава УГКЦ звернувся до російських братів-росіян.

«Ми шкодуємо, що російська державна пропаганда створює образ України як ворога», − сказав глава УГКЦ, якого цитує AsiaNews, і підкреслив, що УГКЦ не буде робити нічого такого, що б «шкодило чи відкидало гідність чи свободу Російської Православної Церкви». «Ми просто хочемо відкритого і чесного діалогу, який в кінцевому підсумку може призвести до примирення», − сказав він.

Першоієрарх УГКЦ також заявив, що шкодує про те, що «наші брати і сестри нападають на УГКЦ за допомогою тактики державної пропаганди, а не через відповідне церковне повідомлення».

Наприкінці розмови з журналістами ієрарх сказав, що «Москва може тлумачити соціальні події в Україні по-своєму, але ми, християни, повинні завжди говорити правду».


Повернутися назад