Religion.in.ua > Україна > УПЦ КП розгортає проекти допомоги ВІЛ-інфікованим

УПЦ КП розгортає проекти допомоги ВІЛ-інфікованим


18 07 2014
17 липня голова відділу Соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату протоієрей Сергій Дмитрієв провів зустріч з керівництвом ЛЖВ (Люди, які живуть з ВІЛ) - головою Координаційної ради Володимиром Жовтяком та програмним директором Ольгою Гвоздицькою. Була досягнена домовленість про кілька майбутніх проектів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.
УПЦ КП розгортає проекти допомоги ВІЛ-інфікованим17 липня голова відділу Соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату протоієрей Сергій Дмитрієв провів зустріч з керівництвом ЛЖВ (Люди, які живуть з ВІЛ) - головою Координаційної ради Володимиром Жовтяком та програмним директором Ольгою Гвоздицькою. Була досягнена домовленість про кілька майбутніх проектів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Одне зі спільних прагнень організацій – спільна програма навчання для священиків та активних церковних діячів стосовно соціальної роботи та роботи з людьми, які мають статус ВІЛ-позитивних. Для організаторів проектів важливо, аби кожен служитель розумів специфіку, аспекти роботи та мав толерантне ставлення, знав, як допомогти цим людям і як налагодити соціальне служіння на місці.

У майбутньому планується проведення ряду круглих столів у всіх регіонах України, незалежно від конфесійної приналежності активістів, з метою обговорення актуальних проблем та навчання. Окрім того, ЛЖВ офіційно запропоновано проводити різноманітні акції та виставки безпосередньо на території Михайлівського монастиря, аби залучати людей до своєї діяльності та пояснювати, чому так важливо знати про ВІЛ та СНІД.

Повернутися назад