Religion.in.ua > Україна > Міжконфесійна молитва за мир в Україні відбулася у Меджибізькому замку на Хмельниччині

Міжконфесійна молитва за мир в Україні відбулася у Меджибізькому замку на Хмельниччині


13 10 2014
Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота), ієрарх УПЦ Київського Патріархату, ініціював міжконфесійну молитву за мир в Україні в стародавній фортеці «Межибіж», що на Хмельниччині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.
Міжконфесійна молитва за мир в Україні відбулася у Меджибізькому замку на ХмельниччиніМитрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота), ієрарх УПЦ Київського Патріархату, ініціював міжконфесійну молитву за мир в Україні в стародавній фортеці «Межибіж», що на Хмельниччині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Історична перлина Подільської землі, Меджибізька фортеця, прийняла православних архієреїв та священиків Української Православної Церкви Київського та Московського Патріархатів, до яких долучився пастор Євангельських християн баптистів Анатолій Мельник.

Митрополит Антоній (Махота) у своїй промові відзначив, що на Поділлі ніколи не було гострого міжконфесійного протистояння, а намагання певних сил створити «новий фронт міжконфесійної війни» приречені на поразку.

За попередньою домовленістю молебень очолив правлячий архієрей Хмельницької єпархії УПЦ (МП) митрополит Антоній (Фіалко). До священиків, що брали участь у молебні, долучилися священики та вірні Київського Патріархату. До і після молебню відбулося братське спілкування архієреїв, священиків та вірних Київського та Московського Патріархатів.

Після молебню митрополит Антоній (Махота) закликав до слова та молитви пастора Євангельських християн баптистів Анатоля Мельника, який прочитав молитву на підставі тексту Святого Письма.

На закінчення богослужіння, за стародавнім українським звичаєм, господарі замку запросили архієреїв, священиків та прочан до спільного козацького столу.

Повернутися назад