Religion.in.ua > Україна > У Києві відбудеться зустріч з засновником «Християнського науково-апологетичного центру» на тему «Біблійні засади права та політики»

У Києві відбудеться зустріч з засновником «Християнського науково-апологетичного центру» на тему «Біблійні засади права та політики»


26 11 2014
27 листопада в Києві відбудеться зустріч з Сергієм Головіним, засновником «Християнського науково-апологетичного центру», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

У Києві відбудеться зустріч з засновником «Християнського науково-апологетичного центру» на тему «Біблійні засади права та політики»27 листопада в Києві відбудеться зустріч з Сергієм Головіним, засновником «Християнського науково-апологетичного центру», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Тема зустрічі -- "Біблійні засади права та політики" -- дасть змогу висвітлити питання особливо актуальні для сучасной України, яка робить "перезавантаження" державного устрою.

Подія відбудеться о 19:00 за адресою: вул. Волоська 8/5, 5 корпус НаУКМА, 2 поверх, аудиторія 208 (ст. м. Контрактова площа).

Фото umdpl.info


Повернутися назад