Religion.in.ua > Україна > Український католицький університет анонсував всеукраїнську наукову студентську конференцію «Від дисидентського руху до Революції Гідності»

Український католицький університет анонсував всеукраїнську наукову студентську конференцію «Від дисидентського руху до Революції Гідності»


26 02 2015
Гуманітарний факультет Інститут історії Церкви Українського католицького університету запрошують проводить 1-2 травня 2015 р. Всеукраїнську наукову студентську конференцію «Від дисидентського руху до Революції Гідності», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Гурт.

Український католицький університет анонсував всеукраїнську наукову студентську конференцію «Від дисидентського руху до Революції Гідності»Гуманітарний факультет Інститут історії Церкви Українського католицького університету запрошують проводить 1-2 травня 2015 р. Всеукраїнську наукову студентську конференцію «Від дисидентського руху до Революції Гідності», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Гурт.

Основна тематика конференції:
1.      Рух шістдесятників та правозахисний рух.
2.      Боротьба за незалежність України (друга половина 80-поч. 90-х рр.)
3.      Здобуття української незалежності.
4.      Феномен Майданів в незалежній Україні.

До участі у конференції запрошуються студенти 3-5 курсів та аспіранти історичних (гуманітарних) факультетів України.

Для участі в роботі конференції необхідно до 15 березня 2015 р. надіслати на адресу оргкомітету заявку з відомостями про учасника та тези доповіді обсягом 5 сторінок тексту. За результатами роботи конференції буде видано збірник матеріалів.

Матеріали необхідно надсилати на електронну адресу редколегії: ukraine.history@ucu.edu.ua. Tel.: +38 (063) 6880439; +38 (098) 4147989.

Фото Facebook


Повернутися назад