Religion.in.ua > Україна > Через відсутність у Донецьку римо-католицького священика віряни святкували Квітну неділю в соборі УГКЦ

Через відсутність у Донецьку римо-католицького священика віряни святкували Квітну неділю в соборі УГКЦ


1 04 2015
Римо-католики Донецька святкували Квітну неділю в кафедральному соборі Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ 29 березня 2015 року, оскільки через військові дії римо-католицьких священиків у Донецьку наразі немає, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Через відсутність у Донецьку римо-католицького священика віряни святкували Квітну неділю в соборі УГКЦРимо-католики Донецька святкували Квітну неділю в кафедральному соборі Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ 29 березня 2015 року, оскільки через військові дії римо-католицьких священиків у Донецьку наразі немає, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Отець Михайло Заверчук, настоятель парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ Донецька, відслужив літургію в соборі для вірних РКЦ, уділив їм таїнство покаяння, благословив вербові галузки. На богослужінні було більше як півсотні римо-католиків.

«Вірні РКЦ із великою радістю розпочали Страсний тиждень для того, щоб сповнитися торжеством Воскресіння ГНІХ», - додав священик. За словами душпастиря, освятять свої великодні кошики римо-католики міста також у греко-католицькому храмі наступної неділі.


Повернутися назад