Religion.in.ua > Україна > Глава УГКЦ видав книгу проповідей з актуальних подій в Україні

Глава УГКЦ видав книгу проповідей з актуальних подій в Україні


17 04 2015
З нагоди четвертої річниці інтронізації глави УГКЦ вийшло друком нове видання «У паломництві до гідності та свободи: Пастирське слово Блаженнішого Святослава до вірних УГКЦ і всіх людей доброї волі». Видання містить у собі проповіді, промови, інтерв’ю, послання, звернення та інші документи глави УГКЦ, виголошені ним протягом від грудня 2013 р. по грудень 2014 р., повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.
Глава УГКЦ видав книгу проповідей з актуальних подій в УкраїніЗ нагоди четвертої річниці інтронізації глави УГКЦ вийшло друком нове видання «У паломництві до гідності та свободи: Пастирське слово Блаженнішого Святослава до вірних УГКЦ і всіх людей доброї волі». Видання містить у собі проповіді, промови, інтерв’ю, послання, звернення та інші документи глави УГКЦ, виголошені ним протягом від грудня 2013 р. по грудень 2014 р., повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Книга складається із чотирьох розділів: «Проголошування мирного способу змагання на право на європейське майбутнє», «Голос на захист співвітчизників, постраждалих від рук злочинної влади», «Позиція в час інтервенції Росії на Південь та Схід України» та «Душпастирська опіка українців у збройній боротьбі на східних теренах Батьківщини». У кожному із них містяться промови, проповіді, заяви, листи до високопосадовців, звернення та інше з приводу однойменних розділів. Видання буде корисним для священиків, монашества, мирян, науковців та усіх зацікавлених осіб.

Вступне слово до книги написав український правозахисник, публіцист, віце-ректор Українського католицького університету у Львові Мирослав Маринович. У своєму слові він звертає увагу на ключову ідею цього збірника. На його погляд, найперше, його ідея полягає в тому, щоб  проаналізувати, які «дії в недавньому минулому були благословенні,  а які – відійшли в минуле, не залишивши пам’яті та в історії значущого сліду». Крім цього, на його думку, ця книга є «гідною відповіддю на всі лукавства інформаційної війни  проти УГКЦ». Автором задуму видання та упорядником цього збірника є Ірина Голота.

Придбати нове видання УГКЦ можна в інтернет-крамниці УГКЦ (https://shop-ugcc.com.ua/) або за тел.: (032) 297 11 21, 067 208 24 26.

Повернутися назад