Religion.in.ua > Україна > Капелани УПЦ КП хрестять бійців в зоні АТО

Капелани УПЦ КП хрестять бійців в зоні АТО


9 07 2015
У Мар’їнці Донецької області вже близько місяця крайні позиції тримають бійці 20-го окремого мотопіхотного батальйону 93-ї механізованої бригади Збройних сил України. Днями тут було звершено таїнство хрещення 22-річного хлопця, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Громадське.tv.

Капелани УПЦ КП хрестять бійців в зоні АТОУ Мар’їнці Донецької області вже близько місяця крайні позиції тримають бійці 20-го окремого мотопіхотного батальйону 93-ї механізованої бригади Збройних сил України. Днями тут було звершено таїнство хрещення 22-річного хлопця, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Громадське.tv.

Хлопці потрапили сюди одразу після Авдіївки. Вони ж рік тому звільняли Красногорівку. Військові постійно перебувають на нелегких позиціях. Кожен переживає це по-своєму.

22-річний Олександр уже пройшов Авдіївку, пережив перші найважчі дні батальйону в Мар’їнці. Хлопець прийняв для себе рішення – охреститися. Каже, багато про це думав саме на війні. А коли дізнався, що така можливість є в зоні АТО, не вагаючись, скористався нею.

Хрещення на одній із позицій у Мар’їнці провів голова капеланського відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ КП отець Дмитро.


Повернутися назад