Religion.in.ua > Україна > Завершився основний етап беатифікації митрополита Андрея Шептицького, який тривав понад 50 років

Завершився основний етап беатифікації митрополита Андрея Шептицького, який тривав понад 50 років


21 07 2015
Глава УГКЦ звернув увагу, що коли Папа Франциск, оголошуючи геройські чесноти митрополита Андрея, то ставив його як приклад християнського героїзму, як відданого пастиря, геройського вчителя своєї пастви.

Верховний архієпископ УГКЦ Святослав під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці (Тернопільська обл.) розповів, що завершився основний етап беатифікації митрополита Андрея Шептицького, який тривав понад 50 років, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

За словами Предстоятеля УГКЦ, митрополита від сьогодні можна в Церкві назвати праведником. Далі, пояснив архиєрей, щоб його було проголошено блаженним, зараз експертна комісія вивчає чуда, які були здійснені за його посередництвом. І коли буде підтверджено надприродне джерело оздоровлення, яке сталося за молитвами митрополита Андрея, вірні матимуть ще одного великого святого в Церкві.

Глава УГКЦ закликав молодь під час прощі молитися за прославу митрополита Андрея. Також він звернув увагу, що коли Папа Франциск, оголошуючи геройські чесноти митрополита Андрея, то ставив його як приклад християнського героїзму, як відданого пастиря, геройського вчителя своєї пастви.

Відповідаючи на запитання молоді, зокрема, як відрізнити справжній патріотизм від фальшивого, глава УГКЦ зазначив, що справжній патріотизм закінчується справжньою любов’ю до Батьківщини. «Якщо хтось ненавидить ворогів, той не є справжнім патріотом. Тому що сьогодні він ненавидить ворога, завтра ненавидітиме свого ближнього, Господа Бога і себе. Митрополит Андрей каже, що ненависть – це почуття не християнське. Він також каже, що ненависть ніколи нічого не збудувала. Ненависть тільки руйнує, передусім того, хто її носить у собі. Єдиний, хто може побороти ненависть, - християнин, який молиться», - сказав Предстоятель УГКЦ.


Повернутися назад