Religion.in.ua > Україна > Глави Церков оприлюднили побажання з нагоди Дня незалежності України

Глави Церков оприлюднили побажання з нагоди Дня незалежності України


25 08 2015
Патріарх УПЦ КП Філарет виголосив 24 серпня у соборі Святої Софії у Києві на міжконфесійній молитві за Україну молитву, яка читається у дні неспокою та нашестя ворогів на Вітчизну. Також молитви виголосили Предстоятелі Церков та глави релігійних організацій - члени Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій.

Глави Церков оприлюднили побажання з нагоди Дня незалежності УкраїниГлави Церков оприлюднили свої привітання з Днем незалежності України, повідомляє "Релігія в Україні".

Патріарх УПЦ КП Філарет виголосив 24 серпня у соборі Святої Софії у Києві на міжконфесійній молитві за Україну молитву, яка читається у дні неспокою та нашестя ворогів на Вітчизну. Також молитви виголосили Предстоятелі Церков та глави релігійних організацій - члени Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій.

Звертаючись до очільника держави та всіх присутніх зі словом привітань, Предстоятель УПЦ митрополит Онуфрій зазначив, що «кожному Господь вручив свій хрест» та на кожного «покладена відповідальність за доручену справу». «Кожен має сьогодні зробити все можливе для блага України, самовіддано й жертовно виконуючи свої обов’язки, озброївшись невидимими узами любові та взаємопідтримки, – наголосив владика. – Тільки так ми збережемо нашу єдність, мир на українській землі та в наших серцях. Адже справжній мир – це не тільки відсутність війни. Господь, Який покликав нас до миру (див. 1Кор.7, 15), заповідав нам навчитись творити добро, шукати правду, спасати пригнобленого, захищати сироту, заступатись за вдову (Іс.1, 17)».

На завершення свого звернення митрополит Онуфрій побажав українському народові, «щоби благословенна українська земля стала могутньою державою, де панує Божественна Правда, любов і мир».

З нагоди Дня Незалежності України Верховний архієпископ УГКЦ Святослав накреслив три завдання, які сьогодні стоять перед українцями: необхідність захищати незалежність нашої Батьківщини, утверджувати, допомагати реформувати державні структури і органи державної влади та плекати державницьку свідомість і патріотизм.

Папа Римський Франциск привітав листом Президента України Петра Порошенка та український народ з 24-річницею Незалежності. У вітанні зазначається: «Я молюся у цій складній ситуації за Вашу країну, поновлюючи мою духовну близькість з жертвами та їхніми родинами, а також з усіма, хто страждає. Я підтримую ті зусилля, які допомагають українському народові рухатися вперед у дусі возз’єднання та миру».

Папа Римський зазначив, що звертається до Бога за благословенням для Президента України та всього українського народу.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил також надіслав Президенту України привітання з нагоди Дня незалежності. Звертаючись до глави держави, глава РПЦ відзначив особливу роль Православної Церкви в житті України, і висловив надію «на добру взаємодію органів державної влади та Української Православної Церкви в інтересах стабільності українського суспільства».

РПЦ «продовжує закликати людей, що мають різні погляди, устремління і сподівання, до згоди, взаємного прощення і спільної праці на благо спільної Батьківщини», підкреслюється в посланні Кирила.

Фото cerkva.info


Повернутися назад