Religion.in.ua > Україна, Світ, Діаспора > У Києві з'явилися рекламні щити, присвячені Андрею Шептицькому, а у Римі відкриють пам’ятник Володимиру Великому

У Києві з'явилися рекламні щити, присвячені Андрею Шептицькому, а у Римі відкриють пам’ятник Володимиру Великому


6 10 2015
На вулицях та в метро столиці України 1 жовтня з'явилося півсотні рекламних щитів, які присвячені митрополиту УГКЦ Андреєві Шептицькому. А 11 жовтня на території собору Святої Софії в Римі відбудеться відкриття пам’ятника Володимиру Великому, хрестителю Русі-України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.
У Києві з'явилися рекламні щити, присвячені Андрею Шептицькому, а у Римі відкриють пам’ятник Володимиру ВеликомуНа вулицях та в метро столиці України 1 жовтня з'явилося півсотні рекламних щитів, які присвячені митрополиту УГКЦ Андреєві Шептицькому. А 11 жовтня на території собору Святої Софії в Римі відбудеться відкриття пам’ятника Володимиру Великому, хрестителю Русі-України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Більшість бордів, сіті та метролайтів розміщені в самому центрі столиці - у Печерському, Шевченківському та Солом’янському районах. Також постать і цитату митрополита можна розгледіти над схилами Дніпра та при в’їздах до Києва.

Цитата митрополита Шептицького, яку читають кияни та гості столиці: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою й невтомною працею любіть Україну», заохочує перехожих задуматися над тим, як любити свою Батьківщину та що конкретно робити для кращого її майбутнього.

Рекламні щити з митрополитом Шептицьким виднітимуть у Києві протягом цього місяця. Так кияни вшановують 150-річчя від дня народження цього видатного діяча.

Незабаром, 11 жовтня, на території собору Святої Софії в Римі відбудеться відкриття пам’ятника Володимиру Великому, хрестителю Русі-України. Чин освячення з нагоди тисячоліття переставлення у вічність великого князя Київського здійснить Верховний архієпископ Святослав, глава УГКЦ.

У цей день також проводитиметься з’їзд української молоді в Італії та зустріч із главою УГКЦ.  

Автором пам’ятника Володимиру Великому є Леонід Молодожанин, всесвітньовідомий скульптор українського походження. Пам’ятник було виготовлено з нагоди тисячоліття Хрещення Русі-України як дар Папі Івану Павлу ІІ.

Повернутися назад