Religion.in.ua > Україна > Ієрархи Католицької, Православної та Вірменської Церков провели в Києві спільний молебень

Ієрархи Католицької, Православної та Вірменської Церков провели в Києві спільний молебень


12 10 2015
У Києві на Михайлівській площі 10 жовтня відбувся екуменічний молебень -- разом молилися духовенство та вірні кількох конфесій в намірі єдності християн і миру в Україні. У моліннях взяли участь єпископи, священики, семінаристи, монахині та вірні Української Греко-Католицької Церкви. Серед присутніх були духовні і вірні Католицької, Православної та Вірменської Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.
Ієрархи Католицької, Православної та Вірменської Церков провели в Києві спільний молебеньУ Києві на Михайлівській площі 10 жовтня відбувся екуменічний молебень -- разом молилися духовенство та вірні кількох конфесій в намірі єдності християн і миру в Україні. У моліннях взяли участь єпископи, священики, семінаристи, монахині та вірні Української Греко-Католицької Церкви. Серед присутніх були духовні і вірні Католицької, Православної та Вірменської Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Розпочали молитву урочистою ходою від Михайлівського Золотоверхого собору УПЦ КП. Духовенство різних конфесій із реліквіями блаженної Марти Вєцької пройшлися по Михайлівській площі та вийшли на приготовлену сцену, на якій провадили екуменічну молитву.

Спільно помолившись, єпископи виступили зі сцени словами, в яких говорили про мир та єдність в Україні.

Архієпископ Любомир сказав, що, зрозумівши такі поняття як мир, єдність і милосердя, отримаємо відповідь на чисельні питання, які сьогодні турбують. Архієпископ, зокрема, зауважив: «Ніхто не є для себе як острівець, який від усіх відділений, а радше навпаки - ми є найбільше собою тоді, коли ми є разом з іншими».

У коментарі журналістам владика Йосиф (Мілян) сказав: «Говорити про мир – це найперше творити мир у власному серці. Творити мир – це найперше творити його у своїй родині та у стосунках з найближчими людьми. Тоді прийде мир глобальний! Я переконаний, що мир у світі залежить від миру людини з своїм Творцем – Богом. Лише на цьому фундаменті можемо будувати мир в Україні та мир в усьому світі».

Учасники екуменічних молінь мали нагоду послухати молитовних співів хору храму Святого Олександра Римо-Католицької Церкви та молитися за мир і єдність різними мовами світу.

На завершення заходу всі охочі могли поклонитися мощам блаженної Марти Вєцької та просити в Бога за Її заступництвом потрібних ласк. Мощі Марти Вєцької нещодавно були привезені із зони АТО та будуть ще перевозитися Україною, щоб вірні різних міст мали змогу помолитися за мир та єдність України.

Повернутися назад