Religion.in.ua > Україна > Рада сімей України оголосила всеукраїнський конкурс на найкращу журналістську роботу «Сімейні цінності»

Рада сімей України оголосила всеукраїнський конкурс на найкращу журналістську роботу «Сімейні цінності»


9 11 2015
Оголошено прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері «Сімейні цінності», який проводить Міжнародна громадська організація «Рада Сімей України» за підтримки Запорізької обласної громадської організації «Центр сімейної культури «Квітка Життя»

Рада сімей України оголосила всеукраїнський конкурс на найкращу журналістську роботу «Сімейні цінності»Оголошено прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері «Сімейні цінності», який проводить Міжнародна громадська організація «Рада Сімей України» за підтримки Запорізької обласної громадської організації «Центр сімейної культури «Квітка Життя», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Гурт.

До участі в конкурсі запрошуються журналісти ЗМІ України (усіх типів: теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналісти-фрілансери.

На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика і позитивний досвід будови щасливої родини на основі сімейних цінностей, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 травня 2015 року по 1 травня 2016 року.

До участі в конкурсі приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер – наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відео репортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним).

Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу, включати не більше трьох матеріалів одного автора.

Термін подачі заявок завершується 1 травня 2016 року.

Переможці конкурсу будуть визначені у наступних номінаціях:

    Найкращий друкований матеріал (газетна публікація)
    Найкраща інтернет-публікація
    Найкращий відеоматеріал (ТВ)
    Найкращий аудіоматеріал (радіо)

Крім того, журі визначить роботу, якій буде присуджено гран-прі конкурсу. За гран-прі можуть змагатися матеріали усіх жанрів.

Для переможців передбачені цінні призи та подарунки – нетбук (гран-прі), цінні подарунки (для переможців номінацій), а також дипломи та пам’ятні сувеніри.

Деталі конкурсу

Фото irrp.org.ua


Повернутися назад