Religion.in.ua > Україна > На Львівщині відбувся екуменічний турнір з настільного тенісу серед священнослужителів

На Львівщині відбувся екуменічний турнір з настільного тенісу серед священнослужителів


5 11 2015
4 листопада комісія «Справедливість і мир» Стрийської єпархії УГКЦ організувала і провела ІІІ турнір з настільного тенісу серед священнослужителів на кубок Стрийської єпархії, присвячений 15-й річниці від її створення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.
На Львівщині відбувся екуменічний турнір з настільного тенісу серед священнослужителів4 листопада комісія «Справедливість і мир» Стрийської єпархії УГКЦ організувала і провела ІІІ турнір з настільного тенісу серед священнослужителів на кубок Стрийської єпархії, присвячений 15-й річниці від її створення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Перед початком змагань учасники спільно молилися до Богородиці в кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, який очолив о. Олег Кобель, голова Комісії «Справедливість і мир» Стрийської єпархії та ініціатор проведення турніру. Цьогорічний турнір з настільного тенісу мав екуменічний характер - окрім священиків УГКЦ, у ньому взяв участь священнослужитель УПЦ КП.

Змагання проходили в приміщенні Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Після розминки та ознайомлення з правилами турніру священики-тенісисти, а їх було 11, спільно виконали гімн України. Усі учасники були поділені на дві підгрупи. Також до змагань було допущено декількох мирян, які розіграли між собою окрему нагороду. Ппід час гри в настільний теніс священики демонстрували високу майстерність і технічну підготовку. Після напруженої боротьби за відповідною схемою змагань було визначено переможців трьох призових місць, якими стали:

І місце – о. Олег Кобель, голова  Комісії «Справедливість і мир» Стрийської єпархії та адміністратор парафії с. Кавське (Стрийська єпархія);

ІІ місце – о. Тарас Сенюра, адміністратор парафії смт Підбуж (Самбірсько-Дрогобицька єпархія);

ІІІ місце – о. Василь Чава, проректор Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима (Самбірсько-Дрогобицька єпархія).

Перше місце серед мирян виборов п. Іван Насінник.

Повернутися назад