Religion.in.ua > Україна > У Києві за участю релігійних діячів відбудеться круглий стіл «За щасливе майбутнє України»

У Києві за участю релігійних діячів відбудеться круглий стіл «За щасливе майбутнє України»


16 12 2015
23 грудня у Києві відбудеться круглий стіл «За щасливе майбутнє України», який проведе Спілка християнських письменників України і голова Вищої ради Народних зборів України Микола Маломуж, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

У Києві за участю релігійних діячів відбудеться круглий стіл «За щасливе майбутнє України»23 грудня у Києві відбудеться круглий стіл «За щасливе майбутнє України», який проведе Спілка християнських письменників України і голова Вищої ради Народних зборів України Микола Маломуж, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Подія покликана об’єднати духовних лідерів, українську творчу інтелігенцію, журналістів та засоби масової інформації, керівників радіо та телеканалів, представників громадянського суспільства, вчених.

Обговорюватимуться актуальні проблеми держави, шляхи їх вирішення, розроблятиметься звернення до української нації.

Пропонується порядок денний засідання круглого столу «За щасливе майбутнє України»:

1.    Напрацювання ідей, визначення об’єднаних зусиль, спільних дій та рішень майбутньої програми у духовно-гуманітарній сфері для Кабінету Міністрів України (діючого чи майбутнього).
2.    Підняття духовності, культури та моралі в сферах державної політики, освіти, медіа, літературній та мистецькій сферах, громадському секторі та корпоративній культурі.
3.    Захист традиційної української сім’ї від руйнації. Підняття ролі інституту сім’ї в українському суспільстві як вітчизняну традиційну християнську цінність.

Круглий стіл буде розділений на три частини:


1.Обговорення теми учасниками круглого столу (до 10 хвилин). Виступ з мiсця – до 2 хвилин.
2. Прийняття рішень щодо об'єднаної роботи.
3. Ухвалення резолюції.

Дата та місце проведення круглого столу: 23 грудня, Київ, Великий конференц-зал Національної академії наук України, вул. Володимирська, 55. Початок засідання о 13.00. Закінчення о 16.00.


Контакти: spilka_chpu@ukr.net (бажано до 18 грудня надіслати заявку на участь у круглому столі).

Фото Facebook


Повернутися назад