Religion.in.ua > Україна > Кримські священики УПЦ закликають дітей вірно служити Росії

Кримські священики УПЦ закликають дітей вірно служити Росії


4 07 2016
У Севастополі підбили підсумки інтелектуального турніру «Патріоти Росії», присвяченого російському флотоводцеві Михайлові Лазарєву...
У Севастополі підбили підсумки інтелектуального турніру «Патріоти Росії», присвяченого російському флотоводцеві Михайлові Лазарєву, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ (МП).
Нагородження відбувалося у філії Московського державного університету в Севастополі. У турнірі, який відбувся з 4 березня по 16 травня, взяли участь 15 команд.

Привітати учасників прийшли представники місцевої окупаційної влади, російського Чорноморського флоту, Севастопольського благочиння УПЦ (МП) та громадських організацій. Один з етапів турніру був організований Севастопольським благочинням і відбувався у недільній школі Свято-Володимирського собору в Херсонесі.

Благочинний Севастопольського округу протоієрей Сергій Халюта звернувся до учасників і переможців турніру із закликом "так само чесно служити Росії, як служив їй Михайло Петрович Лазарєв».

З 4 липня за благословенням митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря у Сімферополі під час літніх канікул для дітей від 10 років проводитимуться заняття з загальної фізичної підготовки з елементами самооборони. Метою цієї програми є духовно-патріотичне виховання та підготовка юнаків до служби у збройних силах Росії. Заняття проводяться безкоштовно кваліфікованими інструкторами з рукопашного бою «Асоціації Витязів Криму».

Повернутися назад