Religion.in.ua > Україна > У Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів УГКЦ

У Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів УГКЦ


9 08 2016
21 серпня 2016 року при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів. Захід проходитиме в рамках IV Всецерковної прощі до Патріаршого собору, яка відбуватиметься 18-21 серпня 2016 року, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів УГКЦ21 серпня при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів. Захід проходитиме в рамках IV Всецерковної прощі до Патріаршого собору 18-21 серпня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

З’їзд катехитів приурочений до 25-річчя легалізації УГКЦ і початку катехитичної діяльності в Україні. Під час З’їзду катехити матимуть змогу дізнатися про новітні способи катехизації, а також особисто зустрітися з главою УГКЦ Верховним архієпископом Святославом та екс-главою УГКЦ архієпископом Любомиром.

У рамках цієї події передбачена також і культурна програма, під час якої гості Києва матимуть екскурсію столицею України.


Повернутися назад