Religion.in.ua > Україна > П’ятидесятники України оголосили літературний конкурс імені Джона Буньяна для християнських письменників

П’ятидесятники України оголосили літературний конкурс імені Джона Буньяна для християнських письменників


10 10 2016
Відділ освіти Церкви ХВЄ України разом із служінням «5 хлібів та 2 риби» започаткували «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» для українських християнських письменників, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

П’ятидесятники України оголосили літературний конкурс імені Джона Буньяна для християнських письменниківВік учасників необмежений. На конкурс приймаються написані українською мовою, раніше не публіковані прозові твори.

Твори мають надійти на розгляд журі до 31 грудня 2016 року. Рукопис треба надсилати на електронну адресу konkurs.john.bunyan@gmail.com

Підсумки конкурсу організатори підводять раз на рік, у травні.

Конкурс проводиться в трьох номінаціях: 1) оповідання (новела), 2) повість, 3) біблійні роздуми (нон-фікшн).

До участі в конкурсі допускаються лише ті твори, які (на думку журі) відображають християнський світогляд та пропагують християнські цінності. Журі дискваліфікує твори, які (1) мають антихристиянське, антирелігійне, шовіністичне або ксенофобне спрямування, (2) антиукраїнський характер, (3) порнографічні твори, а також (4) твори, в яких вживається нецензурна лексика.

Твори лауреатів І, II і III премій організатори публікують однією книгою. Лауреати І премії отримують також грошові нагороди та книгу у подарунок.

Разом з творами на конкурс треба надсилати коротку авто­біографію, фотографію, фізичну та електронну адреси.

Умови конкурсу.






Повернутися назад