Religion.in.ua > Україна > Тульчинська єпархія УПЦ відмовилась покарати священика, який переїхав на автомобілі бійця АТО

Тульчинська єпархія УПЦ відмовилась покарати священика, який переїхав на автомобілі бійця АТО


11 10 2016
Члени Єпархіальної ради і Ради благочинних Тульчинської єпархії УПЦ (МП) не знайшли причин для відсторонення від служби священика, який фігурує у справі про ДТП 16 вересня, у якій загинув боєць АТО Олександр Старусев, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

Тульчинська єпархія УПЦ відмовилась покарати священика, який переїхав на автомобілі бійця АТОЧлени Єпархіальної ради і Ради благочинних Тульчинської єпархії УПЦ (МП) не знайшли причин для відсторонення від служби священика, який фігурує у справі про ДТП 16 вересня, у якій загинув боєць АТО Олександр Старусев, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

"Члени спільного зібрання Єпархіальної ради і Ради благочинних Тульчинської єпархії, що відбулося 4 жовтня 2016 року, заслухавши інформацію спеціаліста, вивчили обставини ДТП в м.Ладижин, що сталася 16 вересня. Беручи до уваги, що водій авто, ладижинський клірик Тульчинської єпархії протоієрей Сергій Малиновський, офіційно проходить у справі про ДТП не як обвинувачений, а як свідок, а також з огляду на юридичний принцип презумпції невинуватості кожного громадянина України, одноголосно прийшли до висновку, що канонічних підстав для зміни церковного статусу, обмеження або припинення духовних повноважень вищезгаданого клірика на сьогодні немає", − йдеться у повідомленні єпархії, яку очолює митрополит Іонафан (Єлецьких).

Депутат Ладижинської міськради Роман Бесараб зазначив, що мати загиблого розповіла, як священик приходив до них додому просити вибачення. Жінка говорила, що впав на коліна і покаявся. Цей факт Валентина Василівна, так звати мати загиблого бійця, підтвердила у розмові з журналістом 20 хвилин/RIA: "Він прийшов до нас і покаявся. Ми довго думали і простили. Сина нам все одно ніхто вже не поверне. Це страшне горе. Не хочемо, щоб так само страждали інші люди".

Керівник відділу комунікації обласної поліції Анна Олійник каже: "За попередніми даними слідства, за кермом машини знаходився 56-річний житель Ладижина. На його мікроавтобусі «Mercedes-Benz Vito» правоохоронці виявили сліди, які свідчать про причетність до наїзду на 44-річного загиблого. Підозрюваний не заперечує, що проїжджав у цей час по дорозі, де сталась автопригода, але людини, каже, не збивав".


Повернутися назад