Religion.in.ua > Україна > Священик УПЦ після 9 місяців капеланства у зоні АТО продовжує підтримувати військових і цивільних

Священик УПЦ після 9 місяців капеланства у зоні АТО продовжує підтримувати військових і цивільних


17 11 2016
Протоієрей Олександр Дячук, настоятель церкви УПЦ (МП) у селі Кутянка Острозького району, який провів капеланом у зоні АТО дев’ять місяців у складі групи цивільно-військовго співробітництва рівненської організації «Справа миру», й надалі допомагає жителям східної України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Рівненської єпархії.
Священик УПЦ після 9 місяців капеланства у зоні АТО продовжує підтримувати військових і цивільнихПротоієрей Олександр Дячук, настоятель церкви УПЦ (МП) у селі Кутянка Острозького району, який провів капеланом у зоні АТО дев’ять місяців у складі групи цивільно-військовго співробітництва рівненської організації «Справа миру», й надалі допомагає жителям східної України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Рівненської єпархії.

Повернувшись додому, клірик єпархії продовжує шукати небайдужих людей, волонтерів, для підтримки українських бійців та мирного населення, що перебувають у зоні АТО.

14 листопада від імені командира оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» полковника П. Д. Римагайло була висловлена подяка за активну участь у волонтерській діяльності, підтримку та допомогу військовослужбовцям ЗСУ Святославу Антонюку  та Євдокії Кхатер. За участю священика їм були вручені відповідні грамоти та почесні відзнаки «За розвиток регіону».

Повернутися назад