Religion.in.ua > Україна > Патріарх Філарет прирівняв "пусті слова політиків" до корупції та нагородив 100 бійців АТО відзнаками

Патріарх Філарет прирівняв "пусті слова політиків" до корупції та нагородив 100 бійців АТО відзнаками


21 11 2016
У приміщенні філармонії в Кропивницькому (колишній Кіровоград) Патріарх Філарет особисто вручив медалі УПЦ Київського Патріархату "За жертовність та любов до України" бійцям АТО та сім’ям військовополонених і загиблих воїнів. Загалом було вручено 100 нагород. Також в ці дні глава УПЦ КП закликав українців стерегтись корупції, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

Патріарх Філарет прирівняв "пусті слова політиків" до корупції та нагородив 100 бійців АТО відзнакамиУ приміщенні філармонії в Кропивницькому (колишній Кіровоград) Патріарх Філарет особисто вручив медалі УПЦ Київського Патріархату "За жертовність та любов до України" бійцям АТО та сім’ям військовополонених і загиблих воїнів. Загалом було вручено 100 нагород. Також в ці дні глава УПЦ КП закликав українців стерегтись корупції, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

На заході Патріарх Філарет нагородив 87 бійців АТО з Кіровоградщини. Посмертно близьким воїнів він вручив 11 нагород. Також нагороди від Філарета отримали дружини бійців Олександра Корінькова та Сергія Глондаря, які перебувають у полоні.

"Я дуже радий, що маю можливість сьогодні поспілкуватися з вами. Ми їздили до зони АТО, щоб пересвідчити бійців, що ми не лише молимося за них. Побувши там, ми переконалися, що наших захисників зброєю не перемогти, бо перемагає не вона, а дух. На нього агресор не розраховував. Ми повинні покладатися не тільки на себе, а й на Бога. З усіх ядерних держав тільки Україна віддала свою зброю, оскільки не бачила біля себе ворога, бо миролюбива. Якщо правда з нами, то й Бог з нами. Ми впевнені, що перемога наша", − виступив із промовою Патріарх Філарет.


Також в ці дні глава УПЦ КП закликав українців стерегтись корупції, а представникам влади працювати заради України, а не заради свого місця в ній. Про це він сказав у своєму зверненні з нагоди Дня Гідності та Свободи.

“... Знову і знову нагадуємо всім — стережіться корупції, як палаючого вогню! Бо якщо винний у корупції не припинить свого гріха, не покається і не виправиться — неправедне багатство, зібране в злочинний спосіб, і пов’язані з ним тимчасові принади цього життя — обернуться важким тягарем на шию і палаючим вогнем вічних мук, осудом Божим і вічними стражданнями", — наголосив глава УПЦ КП.


До корупції він прирівняв і "пусті слова політиків, які заради досягнення влади готові обіцяти всім усе, не турбуючись, чи можуть вони це здійснити і навіть не маючи справжнього наміру цього робити — це теж корупція. У такий спосіб безвідповідальні політики руйнують державу і розбещують народ, а їхні солодкі обіцянки обертаються гіркими плодами".

Безвідповідальність і популізм, турбота лише про своє місце при владі, а не про Україну, її теперішнє і майбутнє — це теж гріх перед Богом. Тому від імені Церкви закликаю всі політичні сили, а особливо представлені у парламенті, — як ті, які при владі, так і ті, що в опозиції — працюйте заради України, а не заради свого місця в Україні!” — сказав він.


Повернутися назад