Religion.in.ua > Україна, Відео > УГКЦ організувала відкритий хакатон «Протидія корупції»

УГКЦ організувала відкритий хакатон «Протидія корупції»


22 11 2016
19 листопада Комісією УГКЦ «Справедливість і мир» було організовано відкритий Хакатон «Протидія корупції», який відбувся в Києві у приміщенні коворкінгу MediaHub, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

19 листопада Комісією УГКЦ «Справедливість і мир» було організовано відкритий хакатон (презентація) «Протидія корупції», який відбувся в Києві у приміщенні коворкінгу MediaHub, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Нещодавно Українською Греко-Католицькою Церквою було створено Центр протидії корупції, метою якого є поширення її позиції стосовно даної проблеми серед громадськості.

Під час заходу було презентовано мету, завдання та напрямки новоствореного Центру протидії корупції УГКЦ. Голова Центру Петро Дарморіс наголосив на його унікальності серед низки існуючих громадських організацій та рухів, які переймаються даною проблемою.

«Центр протидії корупції УГКЦ створений не для розробки альтернативних реформ чи контролю за діяльністю владних інститутів або за стилем життя окремих посадових осіб. Основними векторами нашої діяльності є громадянська освіта, виховання свідомих «агентів суспільних змін» - особистостей з моральним  переконаннями і силою волі протидіяти корупційним схемам. А також реалізація пасторальної програми, ціллю якої є боротися з корупцією як з гріхом і хворобою, яка дуже глибоко пронизує наше суспільство», – розповів П. Дарморіс.

В хакатоні взяли участь також представники владних структур різного рівня, дипломатичного корпусу, освітньої сфери, бізнесу, громадських організацій та ініціатив, метою діяльності яких є протидія корупції в різних сферах суспільного життя, а також усі бажаючі долучитись до дискусій та обговорень з приводу цієї проблематики. Всі учасники прийняли резолюцію хакатону, яка буде згодом опублікована.


Повернутися назад