Religion.in.ua > Україна > Єпископ УПЦ КП обговорив співпрацю з очільниками Івано-Франківщини

Єпископ УПЦ КП обговорив співпрацю з очільниками Івано-Франківщини


27 12 2016
21 грудня в приміщенні Єпархіального управління Коломийської єпархії УПЦ КП відбулася зустріч єпископа Коломийського і Косівського Юліана із керівництвом Івано-Франківської обласної ради, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.
Єпископ УПЦ КП обговорив співпрацю з очільниками Івано-Франківщини21 грудня в приміщенні Єпархіального управління Коломийської єпархії УПЦ КП відбулася зустріч єпископа Коломийського і Косівського Юліана із керівництвом Івано-Франківської обласної ради, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

На зустрічі були присутні голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, заступник голови Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб, депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Станіславський, професор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Василь Марчук, виконуючий обов’язки секретаря Єпархіального управління о. Юрій Бровчук, економ Коломийської єпархії ієрей Василь Мороз, ієрей Василь Бойчук та ієрей Анатолій Момот.

На початку керівники обласної ради вручили владиці Юліану пам’ятні подарунки. На зустрічі йшла мова про релігійну і політичну ситуацію в Україні й області зокрема. Особливий акцент був поставлений на співпраці Церкви й держави. Учасники діалогу також підводили підсумки 2016 року й ділились планами та новими проектами на наступний 2017 рік.

На завершення розмови владика Юліан, дякуючи керівникам області за візит, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю заради Церкви, процвітання держави, на користь українського народу та вручив пам’ятні подарунки.

Повернутися назад