Religion.in.ua > Україна > Глава УПЦ КП виступив на презентації щорічника «Україна дипломатична»

Глава УПЦ КП виступив на презентації щорічника «Україна дипломатична»


27 12 2016
Напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, яке відзначається 22 грудня, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася презентація сімнадцятого випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та видань серії «Бібліотека наукового щорічника “Україна дипломатична”», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.
Глава УПЦ КП виступив на презентації щорічника «Україна дипломатична»Напередодні Дня працівників дипломатичної служби України, яке відзначається 22 грудня, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася презентація сімнадцятого випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та видань серії «Бібліотека наукового щорічника “Україна дипломатична”», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Участь у презентації взяли очільники дипломатичних місій 35 держав, відомі вчені, громадські та політичні діячі, журналісти, викладачі університетів. Серед присутніх – глава УПЦ КП Патріарх Філарет, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко, голова правління Київської організації Національної спілки журналістів України Михайло Сорока, посол України, президент Української асоціації зовнішньої політики Володимир Хандогій, посол України, перший посол України у Великій Британії, академік НАН України Сергій Комісаренко, ветерани дипломатичної служби України та багато-багато інших непересічних особистостей.

Як зазначається, щорічник «Україна дипломатична» єдине в європейському просторі видання з наукових позицій знайомить читачів із дипломатичним життям України і світової спільноти загалом. Щорічник отримав міжнародне визнання, зокрема ООН і ЮНЕСКО, згуртував довкола себе кращий науковий потенціал України та зарубіжжя. Він надходить до бібліотеки Конгресу США й наукових інституцій Європи, використовується як джерело цінної інформації у навчальному процесі на відповідних факультетах низки вітчизняних університетів.

Вітаючи учасників презентації, Патріарх Філарет наголосив на важливості якнайшвидшого встановлення справедливого миру в Україні.

Учасникам презентації було також представлено видання «Бібліотеки…», зокрема: «Дипломатична та консульська служба у вимірі особистості», «Духовний пастор української нації» (до 50-річчя архіпастирського служіння Філарета), «Довгий шлях до дипломатичного Олімпу» (спогади посла Михайла Дашкевича).

Повернутися назад