Religion.in.ua > Україна > 1 січня спільнота святого Егідія проведе в Києві Марш миру

1 січня спільнота святого Егідія проведе в Києві Марш миру


30 12 2016
Київська група представників міжнародної католицької Спільноти святого Егідія пропонує розпочати 2017 рік кроком миру, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сторінку події в Фейсбуці.

1 січня спільнота святого Егідія проведе в Києві Марш миру Київська група представників міжнародної католицької Спільноти святого Егідія пропонує розпочати 2017 рік кроком миру, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сторінку події в Фейсбуці.

Спільнота святого Егідія організовує в Києві Марш миру вже більше 10 років. «Мир на землі!» – її побажання у Новому 2017 році.


«Ненасильство – стиль політики на користь миру». Таку тему Папа Римський Франциск запропонував для ювілейного 50-го Всесвітнього дня миру. 1 січня 2017 року люди доброї волі в десятках країн вийдуть на вулиці, щоб заявити: потрібен мир для всіх у світі, де йде «Третя світова війна в шматках». Мир у світі, де війна стає інструментом політики, а бомбардування – аргументом в дискусії. Органзізатори акції наголошують, що мир – це загальне благо, яке належить людству. Ніхто не має права його приватизувати і кожен покликаний його будувати.

Зустріч в Києві для Маршу миру відбудеться 1 січня о 14:00 біля Бесарабського ринку (Хрещатик).

Також Марші миру відбудуться у Львові та Івано-Франківську.


Контакти: (067) 502 85 89, SantEgidio@ukr.net


Повернутися назад