Religion.in.ua > Україна > На Закарпатті священики УПЦ освятили каплицю військової частини

На Закарпатті священики УПЦ освятили каплицю військової частини


16 01 2017
15 січня на запрошення командира Чопської військової частини Т0300 Закарпатської області та заступника командира по виховній роботі з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, ієрарха УПЦ (МП), на території частини відбулося освячення каплиці на честь Покрови Пресвятої Богородиці, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.
На Закарпатті священики УПЦ освятили каплицю військової частини15 січня на запрошення командира Чопської військової частини Т0300 Закарпатської області та заступника командира по виховній роботі з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, ієрарха УПЦ (МП), на території частини відбулося освячення каплиці на честь Покрови Пресвятої Богородиці, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Чин освячення звершили намісник Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, голова Паломницького відділу єпархії, архімандрит Марк (Куштан), насельник обителі ієродиякон Діонісій (Гангур) та настоятель Свято-Успенського храму в м. Чоп, протоієрей Миколай Вакаров.

Після освячення священнослужителі звернулись до присутніх з пастирським словом та привітали всіх з різдвяно-новорічними та прийдешніми Богоявленськими святами.

Повернутися назад