Religion.in.ua > Україна > Адвентисти проводять для внутрішньо переміщених осіб тренінги з ефективного управління стресом

Адвентисти проводять для внутрішньо переміщених осіб тренінги з ефективного управління стресом


24 01 2017
У рамках проекту R500, починаючи з 16 січня у Переяслав-Хмельницькому розпочато курс тренінгів «Стоп-стрес» з ефективного управління стресом для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі і нині проживають у місті, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.
Адвентисти проводять для внутрішньо переміщених осіб тренінги з ефективного управління стресомУ рамках проекту R500, починаючи з 16 січня, у Переяслав-Хмельницькому розпочато курс тренінгів «Стоп-стрес» з ефективного управління стресом для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі і нині проживають у місті, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.

Програма допомоги розрахована на подолання страху, емоційних зривів та стресових ситуацій, що виникають або можливі у людей, що перебували в зоні бойових дій на сході України. Навчання проходять у формі живої розмови та психологічних тренінгів. Курс тренінгів щодня відвідують близько 50 осіб. У програмі, яка відбувається в рамках відзначення оголошеного Президентом України року 500-річчя Реформації, наводяться цікаві факти з життя відомих осіб, секрети їхнього успіху.

Представники благодійного фонду «Краще життя» Андрій Ринжук, Станіслав та Олена Носові надають практичні поради людям, котрі знаходяться у стресовому стані, пояснюють, як розрізнити ступінь стресу, виявити прихований стрес (посттравматичний синдром) та багато іншого. Також для учасників проводяться різні тести, після чого відбувається живий діалог тренера з аудиторією, звучить розслаблююча музика, пісні у виконання Олени Носової.

Програма заходів також включає антистресовий масаж за участю кваліфікованого лікаря Юрія Бондаренка. Для дітей, які приходять на заняття разом з батьками, організовано ігри та розваги.

Повернутися назад