Religion.in.ua > Україна > Державна кримінально-виконавча служба провела у Києві міжконфесійні навчання для тюремних капеланів

Державна кримінально-виконавча служба провела у Києві міжконфесійні навчання для тюремних капеланів


27 04 2017
З 24 по 27 квітня у Києві відбуваються міжконфесійні навчання для тюремних душпастирів (капеланів), які організовує Державна кримінально-виконавча служба. За ці дні викладачі Інституту кримінально-виконавчої служби діляться своїм багатолітнім досвідом праці та намагаються  допомогти тюремним капеланам різних конфесій зрозуміти специфіку служіння в установах виконання покарань, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.
"Таке навчання є дуже корисним, - зауважує отець Юрій Кролевський, настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава, - бо ми спільно, як Церква та Держава, шукаємо та віднаходимо шляхи для того, щоб якнайкраще послужити тим людям, які перебувають у місцях позбавлення волі".

Також священик розповів, що вже укладена угода про співпрацю між державною установою "Полтавська установа виконання покарань" № 23 та парафією Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава.

Крім теоретичного курсу, тюремні капелани мають можливість отримати досвід від осіб, які стояли біля витоків запровадження законодавчої бази та організовували роботу кримінально-виконавчих установ.

Повернутися назад