Religion.in.ua > Україна, Світ, Діаспора > У Гаазі священик УПЦ опікує українську діаспору при храмі РПЦ

У Гаазі священик УПЦ опікує українську діаспору при храмі РПЦ


5 05 2017
У Гаазі священик УПЦ опікує українську діаспору при храмі РПЦ3 травня, напередодні Дня визволення Нідерландів від німецько-фашистської окупації, у Гаазі відбулася зустріч клірика Запорізької єпархії УПЦ (МП) протоієрея Костянтина Максимова зі співробітниками Посольства України у Королівстві Нідерланди, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.
У зустрічі взяли участь перший секретар з політичних питань та культури Наталія Клімкіна, а також радник з дипломатичних питань Іван Гульпа.

Клопотанням митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки та з благословення глави УПЦ (МП) і архієпископа Брюссельського і Бельгійського, Гаазького і Нідерландського Симона, ієрарха РПЦ, клірик Запорізької єпархії протоієрей Костянтин Максимов звершує пастирське служіння в Голландії, де допомагає опікуватися українською діаспорою.

Під час бесіди були обговорені питання щодо духовної опіки української діаспори в Нідерландах. Протоієрей Костянтин Максимов розповів про життєдіяльність української громади та поширення православної віри в королівстві. Священик повідомив, що значну частину парафіян Православної Церкви у Нідерландах складають саме українці.

На прохання запорізьких волонтерів під час зустрічі отець Костянтин передав Посольству збірку «Сьогодні була війна», до якої увійшли оповідання про українців, які віддавали свій час, сили, кошти, здоров’я і навіть своє життя, являючи тим любов до своєї Батьківщини.

На завершення, клірик УПЦ привітав присутніх з пасхальними та травневими святами й побажав усім Божої допомоги.

Повернутися назад