Religion.in.ua > Україна, Світ > Для студентів і школярів у Києві відбудеться міжнародна релігієзнавча літня школа «Протестантизм: від Реформації до сьогодні»

Для студентів і школярів у Києві відбудеться міжнародна релігієзнавча літня школа «Протестантизм: від Реформації до сьогодні»


12 05 2017
З 26 червня по 6 липня в Києві для студентів 1- 3 курсів навчання і школярів старших класів відбудеться XVI Міжнародна молодіжна релігієзнавча літня школа «Протестантизм: від Реформації до сьогодні», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".
Организатор заходу - Молодіжна асоціація релігієзнавців. Мета школи - познайомити учасників школи з особливостями вчення та практики протестантизму як історичної гілки християнства; покращити знання історії та складної еволюції протестантизму; надати можливість поспілкуватись з представниками протестантського богослов’я; організувати спільний простір діалогу щодо проблем, здобутків та ідентичностей протестантизму з нагоди 500-річчя Реформації; сформувати толерантне ставлення до релігійних меншин у учасників школи.

Формат школи передбачає лекції провідних українських та закордонних релігієзнавців, протестантських богословів, екскурсії до протестантських центрів у Києві, семінари та дискусії, спілкування із представниками протестантських громад.

Для участі в конкурсі необхідно написати наукову роботу. Якщо представлена робота матиме належний науковий рівень, її автора буде запрошено взяти участь в XVI Міжнародній молодіжній релігієзнавчій літній школі

За результатами роботи Школи одна з робіт буде номінована Гран-прі – безкоштовною поїздкою історичними місцями європейської Реформації! «Протестантизм: від Реформації до сьогодні».

Орієнтовні теми конкурсних робіт:
• Реформація: її богословський зміст та історичний контекст;
• виникнення та перебіг процесів Реформації в Європі і в Україні
• історія та теологія протестантизму: спільне та відмінне, загальне і часткове;
• локально-національний контекст та перебіг історії протестантизму в різних країнах Європи;
• особливості та проблеми теології та ідентичності сучасного протестантизму: чи відбувся і чи має перспективи розвитку проект Реформації, яка його загальнохристиянська значущість?
• теоретико-методологічні проблеми дослідження протестантизму як єдиного явища і як множинних деномінацій.

Робочі мови школи – українська, російська.

Вимоги до робіт можна подивитися на сторінці заходу у Фейсбуці. Термін подання робіт – до 1 червня 2017 року. Контакти: ngo.yasr@gmail.com

Організатори беруть на себе витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням. Витрати на приїзд до Києва оплачують самі учасники.

Повернутися назад