Religion.in.ua > Україна > "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію

"Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію


2 08 2017
З 25 по 31 серпня включно 2017 року в реколекційному центрі с. Заріччя, біля Яремче Івано-Франківській області, БФ "Карітас Київ" та Рада молодих вчених Інституту філософії і. Г. Сковороди НАНУ проводять Літню філософську школу про мир, діалог і філософію, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".
Школа буде присвячена головному питанню: Як філософія може допомогти діалогу та примиренню на особистому, суспільному та загальнолюдському рівнях, і як побудувати цей діалог і витворити тривкий мир?

Слухачам пропонується сильна психологічна та філософсько-дискусійна програма. Серед лекторів Школи - д. філос. н. С.Л.Йосипенко, доц. кафедри філософії О.В. Пустовіт та інші.

Школа відкрита для всіх, кому цікаві означені проблеми, а особливо для тих, кого торкнулась війна на східних кордонах України (воїнів АТО, членів їхніх родин, дослідників війни тощо).

Повернутися назад