Religion.in.ua > Україна > Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби

Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби


4 08 2017
Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби25 липня з благословення глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія в спортивно-оздоровчому комплексі «Імперія», що під Києвом, відбулася ІІ Православна Спартакіада з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячена 1029-й річниці хрещення Київської Русі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

В змаганнях взяли участь команди з Київщини – Круглика, Миронівки, Владиславки, Новосілок, Крюківщини, Юхнів, Білої Церкви, м.Києва «Школи спорту», ДЮСШ «Атлант», «Спарти» а також м. Жмеринки, Решетіловки, Волновахи, с. Степанців, Черкаської області. Близько 120 юних учасників виходило на килим.

Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби

Перед початком змагань митрополит Онуфрій закликав юних борців не тільки займатися фізичним самовдосконаленням, а також завжди пам’ятати про Бога, щодня насичувати душу молитвами, займатися духовним розвитком, бо справжню силу дає тільки Бог.

Як зауважив ініціатор проведення змагань – голова «Союзу Православних Сил», президент ФГРБ Київської області Юрій Цікаленко, – борець має зростати гармонійною, всебічно розвинутою особистістю. Старший тренер збірної Київської області, бронзовий призер Олімпіади в Атланті – Андрій Калашніков – закликав юних борців мати в серці віру в Бога, вірити у власні сили, багато тренуватись і досягти великих результатів в спорті. Заслужений тренер України Василь Берчук також побажав учасникам здоров’я, терпіння та перемог.

Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби

Почесні гості отримали подарунки від «Союзу Православних Сил» та СК «Св. Георгія Побідонця».

Слід зазначити, що голова «Союзу Православних Сил» Юрій Цікаленко має давню кримінальну репутацію, проте використовував у 2014 році УПЦ (МП) для своєї політичної реклами.


Повернутися назад