Religion.in.ua > Україна > Проект «Стань донором» анонсував безоплатну здачу крові в столичному Ісламському центрі

Проект «Стань донором» анонсував безоплатну здачу крові в столичному Ісламському центрі


21 12 2017
Проект «Стань донором» проведе чергову акцію безоплатного донорства крові в столичному Ісламському центрі. Захід відбудеться в п’ятницю, 29 грудня, від 9:00 до 13:00. Мусульмани запрошують охочих закінчити 2017 рік доброю справою, незалежно від віросповідання, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Альраід.
Провести таку акцію наприкінці грудня попросили лікарі Київського міського центру крові: саме в цей період крові бракує, бо на початку року дуже мало донорів. Даються взнаки свята й додаткові вихідні, коли раціон більшості українців аж ніяк не відповідає дієті донора, — а потреба в донорській крові навпаки, зростає: зимовий травматизм, аварії, загострення хронічних хвороб тощо. А ще наявні реципієнти — їм потрібне лікування, незважаючи на вихідні

Для тих, хто хоче стати донором, але не знає, як підготуватися, стане в нагоді «Пам’ятка донора» — третє, україномовне ілюстроване видання. Її можна переглянути та стягнути електронну копію (кожна сторінка окремо або розгортами, щоб не ділити схеми навпіл), а також отримати паперову копію — в Ісламському культурному центрі Києва. Пам’ятка розроблена спеціально для проекту «Стань донором».

Повернутися назад