Religion.in.ua > Україна > У столиці відбудеться лекція Антуана Аржаковського "Що таке Православіє?"

У столиці відбудеться лекція Антуана Аржаковського "Що таке Православіє?"


8 02 2018
19 лютого Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості, що знаходиться на території Національного заповідника "Софія Київська", організовує лекцію Антуана Аржаковського "Що таке Православіє?", повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Антуан Аржаковський - відомий французський історик і мислитель, випускник Сорбони та Вищої школи соціальних наук (EHESS) в Парижі. Викладав в європейських і американських університетах. Є вірянином Російської архієпіскопії Константинопольського патріархату в Європі, до якої належали видатні православні філософи і богослови ХХ століття, такі як Николай Бердяєв, прот. Сергій Булгаков, прот. Василь Зеньковський, прот. Александр Шмеман, прот. Николай Афанасьєв, монахиня Марія (Скобцова) та священомученик Димитрій Клепінін (дідусь Антуана по матері).

Антуан Аржаковський досліджує зміну розуміння поняття "православ'я" в історичній динаміці двох тисячоліть з богословської, філософської, соціально-політичної і духовної точок зору, пропонуючи маштабний синтез.

Публічна лекція Антуана Аржаковського презентуватиме ідеї, які містить 600-сторінкове видання "Что такое Православие?", яке було перекладене з французьської та виходить у київському видавництві "Дух і Літера".

Лекція і видання російською мовою.

Час: 19 лютого, 16:00 - 17:30. Адреса: вул. Володимирська, 24, "Софія Київська", Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості, 2-й поверх будинку Теплої Софії. Вхід безоплатний через бокові ворота Софійського кремля, що виходять на вулицю Володимирську.


Фото orthodoxy.org.uaПовернутися назад