Religion.in.ua > Україна > Професор Мюнстерського університету презентує у Києві книгу "Церква та імперія. Нариси історії російського православ'я"

Професор Мюнстерського університету презентує у Києві книгу "Церква та імперія. Нариси історії російського православ'я"


25 05 2018
28 травня у Будинку митрополитів Національного заповідника "Софія Київська" відбудеться презентація книги професора Мюнстерського університету (Німеччина) Томаса Бремера "Церква та імперія. Нариси історії російського православ'я", повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Презентація книги "Церква та імперія. Нариси історії російського православ'я" відбудеться в рамках семінару "Церква, держава, суспільство в Україні і Німеччині" для слухачів київського Вікритого православного університету Святої Софії-Пермудрості (ректор протоієрей Георгій Коваленко, клірик УПЦ) та студентів теологічного факультету Мюнстерського університету.

Томас Бремер відомий як фахівець у галузі богословського діалогу Східних Церков і Римсько-Католицької Церкви. Близько десяти років тому був запрошений до Смоленської духовної семінарії РПЦ читати курс католицької теології.

В презентації візьме участь Костянтин Сігов, директор видавництва "Дух і Літера", в якому вийшов український переклад видання.

Робочі мови заходу українська, російська, англійська.

Презентація відбудеться о 13:00 у Будинку митрополитів Національного заповідника "Софія Київська" (м. Київ, вул. Володимирська, 24).


Повернутися назад