Religion.in.ua > Україна > Духовенство УПЦ КП, УАПЦ та УГКЦ взяло участь в освяченні кургану-могили борцям за незалежність України

Духовенство УПЦ КП, УАПЦ та УГКЦ взяло участь в освяченні кургану-могили борцям за незалежність України


28 08 2018
Духовенство УПЦ КП, УАПЦ та УГКЦ взяло участь в освяченні кургану-могили борцям за незалежність України24 серпня 2018 року, у День незалежності України, митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій завітав до села Жовтанці на Львівщині та освятив символічну курган-могилу борцям за незалежність України, воїнам УПА, Небесній сотні та сучасним воїнам-героям, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

В урочистостях взяли участь запрошені священики УАПЦ та УГКЦ, представники обласної, районої, місцевої територіальної громади, мистці, актори та музиканти, художні колективи, зокрема «Львівські музики», народний артист України Богдан Козак та церковний хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці з м. Кам‘янка-Бузька.

Після освячення могили та пам‘ятного хреста було звершено панахиду.

Під час святкового концерту з нагоди Дня незалежності до присутніх зі словами привітання звернулася заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та учасники АТО. Урочистості у с. Жовтанці завершилися співом «Боже великий, єдиний!».


Повернутися назад