Religion.in.ua > Україна > Діячів української культури відзначено церковними нагородами УПЦ КП

Діячів української культури відзначено церковними нагородами УПЦ КП


4 09 2018
Діячів української культури відзначено церковними нагородами УПЦ КП31 серпня 2018 року в Синодальній залі Київської Патріархії патріарх Філарет провів зустрічі з представниками української інтелігенції: героєм України, генеральним директором та художнім керівником Національного ансамблю танцю ім. П. Вірського Мирославом Вантухом; членом правління Національної хореографічної Спілки України Миколою Седуном; а також із засновником і директором видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га", лауреатом Національної премії України ім. Т.Шевченка, поетом Іваном Малковичем та українським письменником, недавнім головним редактором "Літературної України" Сергієм Козаком, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

За вагомий внесок у розвиток культури і духовності в Україні та багатолітню всебічну підтримку в утвердженні помісної Української Православної Церкви патріарх Філарет нагородив Мирослава Вантуха орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня, а Миколу Седуна орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

У зустрічі також взяв участьвВіце-президент НАМУ, Директор Інституту культурології, академік Юрій Богуцький.

Під час іншої зустрічі, відзначаючи самовіддану працю на благо культури і духовності українського народу, предстоятель Київського Патріархату відзначив Івана Малковича і Сергія Козака орденами святих Кирила і Мефодія. Разом з нагородженими у зустрічі з патріархом взяв участь виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика Михайло Слабошпицький.

Під час зустрічей сторони обговорили питання, що складають взаємний інтерес, зокрема, питання надання томосу про автокефалію Українській Церкві.

Гості подякували патріарху Філарету за високі нагороди та вручили предстоятелю пам'ятні подарунки.

Патріарх Філарет привітав діячів української культури з церковними нагородами і благословив їх на подальші творчі успіхи в їхній діяльності на благо Батьківщини та українського народу.


Повернутися назад