Religion.in.ua > Україна > У Черкасах спорудять пам'ятник митрополиту Василю Липківському

У Черкасах спорудять пам'ятник митрополиту Василю Липківському


7 09 2018
4 вересня 2018 року відбулась виїзна нарада за участі митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, ієрарха УПЦ КП, та голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка. Протягом зустрічі були обговорені та безпосередньо оглянуті місця для встановлення пам’ятника видатному уродженцю Черкащини, ідейному натхненнику та активному поборнику незалежної української держави та Церкви – митрополиту Василю Липківському, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Митрополит Василь у 20-х–30-х роках ХХ ст. заклав фундамент та започаткував процес автокефалізації українського православ’я, який нині, через 100 років після свого початку, добігає свого логічного завершення, зазначає сайт УПЦ КП. Адже у найближчому майбутньому очікується надання Константинополем автокефалії єдиній помісній Українській Православній Церкві, яке має зробити Українську Церкву повноправним членом всесвітньої родини помісних Православних Церков.

Пам’ятник митрополиту Василю Липківському встановлять на території Черкаського музичного училища ім. С. С. Гулака-Артемовського.


Повернутися назад